Wilderdog

Wilderdog usub sidemesse peremehe ja koera vahel. Sinu koera lemmik koht maailmas on sinu kõrval. Elagu sa, kas metsikus looduses ning sa käid matkamas ja mägironimas või elad sa suurlinnas ning armastad käia koeraparkides ja kohvikutes, Wilderdog julgustab sind oma karvase sõbraga õue minema. Kui su koer saaks sulle selle eest plaksu lüüa, teeks ta seda kindlasti.

Wilderdogi eesmärk on tuua sinuni parima kvaliteediga koeratarbed. Nad alustasid oma tegevust 2015. aasta sügisel ning hetkel keskenduvad nad vingete ja vastupidavate rihmade välja töötamisele. Wilderdogi rihmad on valmistatud USAs ja tootja annab neile eluaegse garantii.

Kuidas Wilderdog rihmasid valmistab?

Kõik nende rihmad on tehtud käsitsi Põhja-Californias. Rihma nööri valmistatakse ronimisköie tehases ning seejärel kootakse ja õmmeldakse see käsitsi kokku, et anda rihmale lisa vastupidavust.

Eluaegne garantii, kas tõesti?

Jah, seni kuni sa ei anna rihma oma koerale närimismänguasjaks, garanteerib Wilderdog, et see kestab igavesti. Kui rihmal on ilmselged närimisjäljed, siis ei saa nad seda garantii alla arvestada.

*Alates 1.05.2017 kannab endine Wolfpack Supply uut brändinime Wilderdog!